TG-BT5-IN

Välitingimuste Bluetooth silt MikroTik KNOT või muude asjade Interneti varade jälgimise/telemeetria seadistuste jaoks; sisseehitatud temperatuuriandur ja kiirendusmõõtur.
Tootja: MikroTik
Saadavus: Laos
Tootekood: TG-BT5-OUT
€19,00

TG-BT5-OUT: vastupidav silt tööstuslike väljakutsete jaoks

See Mikrotiku BLE-siltide versioon on täielikult suletud, valatud tööstusliku kvaliteediga vormidesse (IP69k kaitseklass). Teisisõnu, see silt on tolmukindel – midagi ei satu sisse ja see on täielikult kaitstud kõrge surve ja temperatuuri eest. Ideaalne tööstuslike telemeetriasüsteemide jaoks või igasuguste raskete seadmete ja materjalide jälgimiseks ehitusplatsil.

Sarnaselt siseruumide versioonile toetab ka see silt iBeaconi, Eddystone'i ja MikroTiku telemeetriavorminguid. Sellel on NFC-kodeeringuga MAC-aadress ja valikuline krüptimine. Erinevalt siseversioonist on välissildil kaasas sisseehitatud temperatuuriandur. ±0,5 °C täpsus võib olla külma tarneahela logistikas väga kasulik.

TG-BT5-OUT sisaldab täiustatud 550 mAH akut, mis kestab umbes viis aastat (saatmisintervalliga 1 s). See sobib igasugustele pindadele kinnitamiseks ja talub temperatuurivahemikku -20°C kuni 85°C.
 
Toote info - TG_BT5_OUT.pdf