Wireless Wire nRAY

2 Gb/s komplekteeritud link 1500m+
Tootja: MikroTik
Saadavus: Laos
Tootekood: nRAYG-60adpair
€366,00

Wireless Wire nRAY on hetkel Mikrotiku parim plug-and-play 60 GHz point-to-point lingilahendus, mis koosneb kahest eelseadistatud seadmest, mis loovad turvalise AES krüpteeritud raadiosideühenduse.

Wireless Wire nRAY pakub stabiilset ja kiiret fiibrisarnast ühendust 1500 m ja pikematele vahemaadele. Uusimate antennitehnoloogiate abil on see seade väga kompaktne ja oma eelkäijast Wireless Wire Dishist veelgi vastupidavam.

Uus antenni vorm on välja töötatud lumiseid alasid silmas pidades - ei pea enam muretsema suurte lumetükkide kinni jäämise pärast, mis signaalile halvasti mõjub. Spetsiaalsete peenhäälestuskruvide abil saab seadmed paigaldada võimalikult õiges sihis.

Võimas ARM64 kahetuumaline protsessor, mis töötab 1 GHz juures, tagab traadikiiruse läbilaskevõime peaaegu kõigis pakettide suurustes. Kaasas olevad seadmed on eelkonfigureeritud automaatseks ühendamiseks, lihtsalt suunake need üksteise poole ja lülitage need sisse! Komplektis on toiteadapterid, PoE injektorid ja mugav kinnitus - solidMOUNT. See on täiustatud postkinnitusega metalladapter, mis võimaldab reguleerimist nii vertikaalselt kui ka horisontaalselt.

 

 

Toote info - Wireless Wire nRAY.pdf

Kliendid, kes ostsid seda toodet, ostsid ka

RBGPOE PoE Gigabit injektor

PoE injektor, Gigabit LAN toodetele
€9,15

hEX lite ruuter

5x Ethernet, väike plastikkest, 850MHz CPU, 64MB RAM, parima hinnaga MPLS ruuter, RouterOS L4
€45,00

hEX PoE

5x Gigabit Ethernet, PoE väljund neljas pordis, USB, 800MHz CPU, 128MB RAM, RouterOS L4
€100,00