ATL LTE18 kit

Täiustatud tehnoloogia tasemel (advanced technology level- ATL) LTE lahendus laia ulatusega MIMO 4x4 antennidega kiireks ja stabiilseks ühenduvuseks maa- ja linnapiirkondades
Tootja: MikroTik
Saadavus: Laos
Tootekood: ATLGM&EG18-EA
€320,00

ATL-il on fenomenaalne 18. kategooria LTE-modem ja PoE-sisendiga Gigabit Etherneti port. Koos kaasaegse ARM-protsessoriga tähendab see kiirust kuni 1 Gbps,

Üks põhifunktsioone on 4x4 MIMO ehk mitme sisendi ja mitme väljundi tugi. Rohkem antenne, millega töötada – suurem kiirus ja parem signaal. Tänapäevaste tugijaamadega linnades võib oodata fantastilist jõudlust. Kuid ATL võib ka maapiirkondades imesid teha, kuna see toetab madalama sagedusala antennide laiemat sagedusriba.

Seadmel on 4 suure võimendusega kesksagedusriba (1,7–2,7 GHz) ja 2 suure võimendusega madala sagedusriba antenni (700 MHz – 1 GHz, LTE Band 28). 700 ja 800 MHz LTE sagedusala on üks populaarsemaid sagedusvalikuid maailmas, seda kasutavad kõikjal lugematud mobiilioperaatorid, nii et ATL suudab alati mingi signaali leida. Madalama sagedusega raadiolained võivad levida väga kaugele. Kõik sõltub paljudest teguritest, sealhulgas sellest, kui tasane maastik on, kuid võib olla kindel, et ATL-iga olete heades kätes.

ATL LTE18 kit näeb välja nagu kosmoselaev ja sellel on hea põhjus - selline disain hoiab ära lume ja vee kogunemise ja külmumise. Nii et see pole mitte ainult kompaktne ja hõlpsasti tarnitav, vaid saab hakkama ka kõige karmimate ilmastikutingimustega. ATL on suurepärane tööriist kiirete ja stabiilsete ühenduste loomiseks külmades lumistes linnades, ilma et peaksite antenni pidevalt puhastama. Ja LTE 18. kategooria modem on üsna tulevikukindel, nii et te ei pea mõnda aega uuenduste pärast muretsema.

 

Toote info - ATLLTE18kit_pdf

Kliendid, kes ostsid seda toodet, ostsid ka

hEX (RB750Gr3) ruuter

5x Gigabit Ethernet, Dual Core 880MHz CPU, 256MB RAM, USB, microSD, RouterOS L4
€69,00

RBGPOE PoE Gigabit injektor

PoE injektor, Gigabit LAN toodetele
€9,15

hEX lite ruuter

5x Ethernet, väike plastikkest, 850MHz CPU, 64MB RAM, parima hinnaga MPLS ruuter, RouterOS L4
€45,00