Ettevõttest

OÜ Sonictest on Eesti erakapitalil baseeruv firma, mis on asutatud 1999. a. augustis.

OÜ Sonictest on elektroonikafirma. Oleme spetsialiseerunud arvutivõrgusüsteemide ehitusele ja hooldusele. Me omame pikaaegset kogemust nii suur- kui ka väikefirmade arvutisüsteemide loomise ja hoolduse alal. Viimastel aastatel arvutiteenuste turul konkurentsi tihenedes oleme leidnud oma nišši proffessionaalsete WiFi ja optikavõrkude seadmete müügi ja ehitamise ning konsulteerimise näol. Samuti tegeleme spetsiifiliste seadmete, materjalide ja töövahendite Eestisse importimisega. Oleme alates 01.02.2007 MikroTik toodete ametlik distribuutor Eestis, Jirous, Interline ja Technologic 2,4 GHz ja 5 GHz WiFi antennide ja AluPro alumiiniumist sõrestikmastide maaletooja.


OÜ Sonictest'is töötavatel spetsialistidel on üle 15 aastane arvutihoolduse, WiFi ja kaabeldusega arvutivõrkude seadistamise ja ehitamise kogemus. Kõik töötajad omavad IT alast haridust. Lisaks oleme läbinud spetsiifilised Mikrotik'u RouterOS tasemekoolitused, s.h. raadiovõrkude ehituse ja ruutingute alased kõrgtaseme koolitused.

Meil töötavad erialase pädevuse ja kogemustega töötajad heade töövahenditega ning teeme kõik endast oleneva töös olevate projektide valmimistähtaegadest kinnipidamiseks.

 

 

Meie kontaktid:

 

Sonictest OÜ
Reg.nr. 10564531
Aadress: Mukdeni tee 1, Laeva küla,Laeva vald, Tartu maakond, 60601

 

Telefon: 5055961
E-mail: sonictest@sonictest.ee