RSS

Uued tooted

LHG LTE6 kit

€194,00

CCR1036-12G-4S-EM

1U rackmount, 12x Gigabit Ethernet, 4xSFP pesa, LCD, 36 tuuma x 1.2GHz CPU, 8GB RAM, 24 mpps fastpath, kuni 16Gbit/s läbilase, RouterOS L6, Dual PSU
€1302,00

LtAP LTE kit

vastupidav 2.4GHz AP, täiendav miniPCI pesa, kolm SIM pesa, GNSS toega (GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo), LTE-modem rahvusvahelistele sagedusaladele 1,2,3,7,8,20,38 ja 40
€192,00

LoRa antenni komplekt

6.5 dBi Omni antenn sagedustele 824-960 MHz
€53,00

SXT LTE6 kit

SXT 2G/3G/LTE6 CPE, 9dBi 60 kraadi antenn, 2x Ethernet port (üks PoE väljundiga), kaks mikro SIM pesa, 650MHz CPU, 64MB RAM, RouterOS L3
€161,00

Audience

Tri-band (üks 2.4 GHz & kaks 5 GHz) kodune AP, meshing tehnoloogiaga
€182,50

SFP moodul U Fiber, Single-Mode, 10G, BiDi

SFP moodul U Fiber, Single-Mode, 10G
€163,00