CRS326-24S+2Q+RM

MikroTiku kiireim switch nõudlikele seadistustele
Tootja: MikroTik
Saadavus: Läbimüüdud
Tootekood: CRS326-24S+2Q+RM
€516,00

Kui töötate suure hulga andmetega - näiteks pakute Interneti-ühendust või hooldate tohutut andmekeskust - see on teie seadistuse jaoks täiuslik versiooniuuendus. CRS326-24S + 2Q + RM on MikroTiku esimene toode, millel on 40 Gbps QSFP + pordid märkimisväärselt kiire ja stabiilse kiuühenduse tagamiseks.

Üldiselt on sellel kaks 40 Gbps QSFP + porti ja kakskümmend neli 10 Gbps SFP + porti, mis tagab mitteblokeeriva läbilaskevõime 320 Gbps ja kommutatsioonivõimsuse 640 Gbps koos edastamiskiirusega 252 Mpps tavaliste pakettide puhul.

CRS326-24S + 2Q + RM'i on lihtne hallata - sellel on konfigureerimiseks full size USB-port ja topelt toiteallikas.

 

 

Toote info - CRS326-24S+2Q+RM.pdf

Kliendid, kes ostsid seda toodet, ostsid ka

RBGPOE PoE Gigabit injektor

PoE injektor, Gigabit LAN toodetele
€8,50

hEX lite ruuter

5x Ethernet, väike plastikkest, 850MHz CPU, 64MB RAM, parima hinnaga MPLS ruuter, RouterOS L4
€42,50

S-3553LC20D SFP (1.25G) moodulite komplekt

kahe SFP (1.25G) mooduli komplekt, 20Km, single mode
€86,00