hAP ax³ ruuter

Mikrotiku tipptasemel AX-i kodu AP, Gen 6 wireless, 2,5 Gigabit Ethernet, PoE, WPA3
Tootja: MikroTik
Saadavus: Laos
Tootekood: C53UiG+5HPaxD2HPaxD
€158,60

hAP ax³ on Mikrotiku võimsaim AX-seade, millel on seni parim traadita võrgu leviala. Seadmel on moodne neljatuumaline ARM-protsessor, mis töötab sagedusel 1,8 GHz, ja enamiku toimingute jaoks piisavalt mälu (1 GB RAM + 128 MB NAND). Keerulised tulemüürireeglid, IPseci riistvara krüptimine, Wireguard, BGP, täiustatud marsruutimine või mitu kaugtöö VPN-tunnelit ei takista mugavat sirvimist, voogesitust, mängimist ja nii edasi. Lisatud on kiire USB 3 port salvestusvõimaluse või täiendava LTE-modemi jaoks.

Sõltuvalt üldisest seadistusest pakub Mikrotiku AX-i tooteperekond kuni 40% suuremat kiirust 5 GHz ja kuni 90% suuremat kiirust 2,4 GHz spektris. Tugevad välisantennid võimaldavad saavutada kuni 5,5 dBi võimenduse, nii et võib unustada WiFi-võimendid ja muud nipid. Sujuv ja kiire ühenduvus kogu teie korteri jaoks – just nii töötab hAP ax³. Koduvõrgu kiirus muutub tõsiseks. Seadmel on 4x Gigabit Etherneti porti ja ülikiire 2,5 Gigabit port.

Euroopas põhinev tootmine, Mikrotiku kuulus Põhjamaade tööeetika ja koostöö EL seadusandjatega tagavad täieliku vastavuse kõikidele vajalikele ohutuspoliitikatele. Mitu toitevalikut (DC Jack ja PoE-sisend) vähendavad muret võimalike seisakute pärast. Viimased RouterOS v7 värskendused ja WPA3 täiustatud krüpteerimistoe lisamine toovad kaasa enneolematu tarkvaraturvalisuse.

Kokkuvõtteks - hAP ax³ on üks kiiremaid, ohutumaid ja võimsamaid valikuid koduste AP'de maailmas. Juhtmega või juhtmeta. Ja sellega on kaasas turu kõige arenenum võrgutarkvara – RouterOS. Erinevalt paljudest teistest müüjatest ei piira Mikrotik seda, mida teha saab.  Kõik Mikrotiku seadmed jagavad sama piiramatut operatsioonisüsteemi. Ainus piirang on kujutlusvõime.

 

Toote info - hAP ax3_pdf

Kliendid, kes ostsid seda toodet, ostsid ka

hEX (RB750Gr3) ruuter

5x Gigabit Ethernet, Dual Core 880MHz CPU, 256MB RAM, USB, microSD, RouterOS L4
€69,00

RBGPOE PoE Gigabit injektor

PoE injektor, Gigabit LAN toodetele
€9,15

hEX lite ruuter

5x Ethernet, väike plastikkest, 850MHz CPU, 64MB RAM, parima hinnaga MPLS ruuter, RouterOS L4
€45,00