LHG LTE18 kit

Suured vahemaad ja veel suuremad kiirused – ülikiire LTE 18 kategooria modemiga. Kiirus kuni 1 Gbps! Viimase miili Interneti-lahendus kõige kaugematele piirkondadele.
Tootja: MikroTik
Saadavus: Laos
Tootekood: LHGGM&EG18-EA
€320,00

Sarnaselt varasematele LHG LTE mudelitele on see viimase miili Interneti-lahendus olukordadeks, kus isegi teie telefonil ei pruugi olla signaali. Uus LHG on varustatud tipptasemel 18. kategooria LTE-modemiga – kiireima mobiilse interneti jaoks olenemata asukohast. See komplekt toetab kiirust kuni üks Gbps! Tänu suurele suure võimendusega 17 dBi antennile saab LHG LTE18 komplekti ühendada mobiilimastidega äärmuslikes maapiirkondades, kus midagi muud pole saadaval.

Seadmel on massiivne jahutusradiaator, nii et ei pea muretsema ülekuumenemise pärast. Võrguantenni disain peab vastu karmile ja tuulisele ilmale. Ja seda saab paigaldada erineval viisil, sealhulgas postide ja mastide külge.

LHG LTE18 komplekt sisaldab 1,2 Gbps CAT18 LTE modemit, mis võimaldab kandesageduste liitmist ja võimaldab seadmel kasutada korraga mitut riba. See on tohutu eelis, kui piirkonnas on palju LTE-kasutajaid. See tagab parema reageerimisvõime rahvarohkes keskkonnas ja suurema tõhususe nõrgema signaali korral maal.

Seadmel on võimas suure võimendusega antenn, mis toetab erinevaid LTE-ribasid ulatudes 2,7 GHz-ni. Ja see pakub ka ulatuslikku madala sagedusega katvust. NB! seade toetab ainult 2x2 DL MIMO-d, kuna LHG-l on ainult 2 antenniporti. Toiteks saab kasutada Etherneti switchist Gigabit Etherneti PoE-sisendiga porti. Komplektis on ka injektor. LTE-ühenduse jaoks on tavaline MicroSIM-i pesa. Ja selle kasuliku vidina keskmes on Mikrotikil võimas 64-bitine kahetuumaline ARM-protsessor.

 

Toote info - LHG LTE18 kit.PDF

Kliendid, kes ostsid seda toodet, ostsid ka

hEX (RB750Gr3) ruuter

5x Gigabit Ethernet, Dual Core 880MHz CPU, 256MB RAM, USB, microSD, RouterOS L4
€69,00

RBGPOE PoE Gigabit injektor

PoE injektor, Gigabit LAN toodetele
€9,15

hEX lite ruuter

5x Ethernet, väike plastikkest, 850MHz CPU, 64MB RAM, parima hinnaga MPLS ruuter, RouterOS L4
€46,00