Vabandust - see toode ei ole enam saadaval

LHGG LTE6 kit

Gigabit Ethernet, uuendatud dual-core CPU, võimas 17 dBi antenn, massiivne jahutusradiaator
Tootja: MikroTik
Saadavus: Läbimüüdud
Tootekood: RBLHGGR&R11e-LTE6
€248,00

See on seade "viimase miili" Interneti-ühenduste jaoks väga kaugetes kohtades. Paigaldamiseks välitingimustesse postile, mastile või mõnele muule kõrgele konstruktsioonile ja ühendumiseks ka siis, kui mobiiltelefonid ebaõnnestuvad. Tänu suure võimendusega (17 dBi) antennile saab LHGG LTE6 komplekt ühenduda mobiilsidetornidega äärmuslikes maapiirkondades, andes teile võimaluse pakkuda viimase miili Interneti-ühendust seal, kus pole midagi muud saadaval.

LHGG LTE6 komplektil on 300 Mbps CAT6 LTE modem, mis võimaldab kandesageduste liitmist ja lubab seadmel korraga kasutada mitut ribalaiust. See annab tohutu eelise, kui piirkonnas on palju LTE kasutajaid, tagades parema reageerimise ning annab suurema tõhususe nõrgemate signaalide korral.

Seadmel on PoE-sisendiga gigabaidine Etherneti port seadme toiteks Etherneti pordi kaudu. Võrkantenni disain talub karmi, tuulist ilma ja seda saab paigaldada erineval viisil. Seadmel on tohutu jahutusradiaator, nii et ei pea ülekuumenemise pärast muretsema.

 

Toote info - LHGG_LTE6_kit.pdf

Kliendid, kes ostsid seda toodet, ostsid ka

hAP lite classic ruuter

MikroTiku odavaim kodu wireless AP dual chain 2.4GHz wirelessiga
€29,48

CA433U korpus

€20,34