Vabandust - see toode ei ole enam saadaval

LtAP mini LTE kit

väike ilmastikukindel rahvusvahelise LTE modemiga juhtmevaba AP , kaks SIM pesa ja GPS
Tootja: MikroTik
Saadavus: Läbimüüdud
Tootekood: RB912R-2nD-LTm&R11e-LTE
€180,00

LtAP mini LTE kit on väike ilmastikukindel juhtmevaba AP koos sisseehitatud mobiiliside modemiga, mis toetab 2G, 3G ja 4G (LTE) ühenduvust rahvusvahelistel LTE ribalaiustel 1, 2, 3, 7, 8, 20, 38 ja 40.

Ühendudes LtAP mini sisseehitatud 802.11b / g / n traadita võrguga pääseb LTE võrku telefonist või mõnest muust juhtmevabast seadmest. Juhtmega seadmete jaoks on LtAP mini LTE'l üks 10/100 Ethernet LAN port. RS232 jadaport annab konsoolile juurdepääsu silumiseks (debugging).

LtAP mini LTE kit-l on setsiaalne korpus koos seinakinnituskomplektiga, kaks SIM pesa kahe raadioside pakkuja vahel valimiseks ja integreeritud GPS-tugi, mis muudab selle täiuslikuks seadmeks liikuvatele sõidukitele nagu autod, bussid või rongid. Väline GPS-antenn ei ole komplektis.

LTE kaart on ühendatud u.FL konnektori kaudu kahe sisemise antenniga. Soovi korral saab selle lahti ühendada ja lisada välise LTE antenni. Seadmel on mitu toitevõimalust: 9-30 V PoE-in Ethernet pordi kaudu, alalisvoolu pesa ja microUSB.

GPS moodulit saab kasutada sõiduki asukoha reaalajas jälgimiseks. Mikrotikul on RouterOS-i dokumentatsioonis toodud ära lihtne jälgimisrakenduse näide, mis aitab alustada oma platvormi väljatöötamist.

 

Toote info - LtAP_mini_LTE_kit.pdf

Kliendid, kes ostsid seda toodet, ostsid ka

RBGPOE PoE Gigabit injektor

PoE injektor, Gigabit LAN toodetele
€9,15

hEX (RB750Gr3) ruuter

5x Gigabit Ethernet, Dual Core 880MHz CPU, 256MB RAM, USB, microSD, RouterOS L4
€69,00

hEX lite ruuter

5x Ethernet, väike plastikkest, 850MHz CPU, 64MB RAM, parima hinnaga MPLS ruuter, RouterOS L4
€45,00