TG-BT5-IN

Sisetingimuste Bluetooth sildid MikroTik KNOT või muude asjade Interneti varade jälgimise/telemeetria seadistuste jaoks
Tootja: MikroTik
Saadavus: Laos
Tootekood: TG-BT5-IN
€10,40

TG-BT5-IN: õhuke ja ideaalne siseruumides laoseisu jälgimiseks

Bluetoothi ​​sildid mängivad tohutut rolli asjade Interneti seadistustes, kus Bluetoothi ​​kasutatakse andmete edastamiseks lühikeste vahemaade tagant. Neid väikeseid seadmeid saab kasutada erinevate objektide lähedusepõhiseks jälgimiseks. Näiteks kui ehitusplatsi erinevates osades on KNOT gateway, saab neid silte kasutada ehitustööriistade, elektriseadmete ja muude varade leidmiseks.

Kinnitage sildid vajalikele esemetele – ja lähim gateway tunneb silte oma läheduses. Erakordselt kasulik laologistikas – laske oma lastil kohe lattu jõudmisest teada anda! Need kasutavad nii vähe energiat, et üksainus sisseehitatud 220 mAh aku peab vastu aastaid.

Pärast aktiveerimist saadab silt gateway'le (nt KNOT või muule BLE-gateway) iBeaconi, Eddystone'i või MikroTiku telemeetriareklaamipakette. Need paketid sisaldavad ID jaoks kasutatavat MAC-aadressi, aga ka telemeetriaandmeid, nagu kiirendus, kallutus ja aku laetuse tase. Seejärel edastab gateway andmed kaugserverisse, kasutades MQTT- või HTTP-protokolle. Vaikimisi saadetakse pakette iga 5 sekundi järel, kuid saate seda väärtust oma äranägemise järgi muuta. Näiteks kui määrate intervalliks 1 sekund, kestab aku tavaliselt kaks aastat. Sisseehitatud kiirendusmõõturid ei suuda tuvastada mitte ainult kiirendust (liikumist), vaid suudavad registreerida ka seadme mahakukkumist või kallutamist (vabalangemise tuvastamine). Mikrotiku BLE-siltide siseversioon töötab kõige paremini temperatuurivahemikus 0 °C kuni 70 °C. See on pritsmekindel ja varustatud sisseehitatud kiirendusmõõturiga.
 
Toote info - TG_BT5_IN.pdf
Kliendid, kes ostsid seda toodet, ostsid ka

hAP ac²

Dual-Concurrent 2.4/5GHz AP, 802.11a/b/g/n/ac, viis Gigabit Ethernet porti, USB (3G/4G), universaalne püstkorpus
€92,00

cAP ac

Dual-band 2.4 / 5GHz wireless AP; kinnitamiseks lakke või seinale; kaks Gigabit Ethernet porti (üks PoE väljundiga); 802.11ac
€100,00

cAP XL ac

€116,00