Liidesed

Näita kui Võrestik Nimekiri
Sorteeri
Näita leheküljel

HUAWEI LTE Moodul ME909s-120

Huawei ME909s-120 mPCIe
€113,00

MT SFP moodul S-85DLC05D

SFP (1.25G) module, 550m, Multi Mode
€22,00

SFP moodul S-85DLC05D

SFP (1.25G) module, 550m, Multi Mode
€22,00

R11e-2HnD

2Ghz miniPCI-express, 802.11b/g/n dual chain, 800mW, 2x u.Fl
€41,00

R11e-4G

LTE miniPCI-e kaart standarditele 3,7,20,31,41n,42,43
€83,00

R11e-LTE

LTE miniPCI-e kaart rahvusvahelistele lainealadele
€72,00