Liidesed

Näita kui Võrestik Nimekiri
Sorteeri
Näita leheküljel

RB44Ge

PCI Express Four Gbit ports IEEE 802.3x
€104,00

S+RJ10

6-kiirusega RJ-45 moodul, kuni 10 Gbps
€69,00

S-3553LC20D SFP (1.25G) moodulite komplekt

kahe SFP (1.25G) mooduli komplekt, 20Km, single mode
€78,00

S-4554LC80D SFP moodulite komplekt

kahe SFP (1.25G) mooduli komplekt, 80Km, Single LC-konnektoriga
€93,00

S-85DLC05D SFP moodul

SFP (1.25G) module, 550m, Multi Mode
€23,50