Liidesed

Näita kui Võrestik Nimekiri
Sorteeri
Näita leheküljel

SFP moodul U Fiber, Single-Mode, 1G, 1 paar

SFP moodul U Fiber, Single-Mode, 1G, BiDi
€23,00

SFP+ 1m kaabel

€29,00

SFP+ 3m kaabel

€42,00

SFP+ moodul S+31DLC10D

SFP+ (10Gbit) module, Long range 10km, Single Mode
€150,00

SFP -> RJ45 moodul

RJ45 SFP 10/100/1000M copper module
€30,00